موسسه خیریه محسنین زاهدان و اداره کل فنی و حرفه‌ای استان سیستان و بلوچستان جهت کارآموزی و اشتغال جوانان خصوصاً جوانان خانواده‌های کم درآمد و بی‌بضاعت قرارداد همکاری امضا نمودند.

روز دوشنبه 18 بهمن ماه هیئتی از طرف موسسه خیریه محسنین به سرپرستی مولوی عبدالله گمشادزهی فر مدیرعامل موسسه جهت عقد قرار داد همکاری با اداره کل فنی و حرفه‌ای استان حضور یافت. ابتدا در مراسم افتتاحیه کارگاه تراش و آموزش سنگ‌های قیمتی و نیمه قیمتی که در محل اداره کل قرار داشت شرکت کرده و از این کارگاه بازدید کردند.

در ادامه، این هیئت به همراه مهندس شهریاری معاون پژوهش  و برخی از مسئولین اداره کل از کارگاه‌ها و امکانات آموزشی آن اداره بازدید به عمل آوردند.

سپس نشستی با حضور مهندس جهانتیغی مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان و مهندس حسن زهی معاون ایشان و مهندس منتظمی رئیس اداره آموزش اداره کل برگزار گردید.

مهندس جهانتیغی در این نشست اظهار کردند که ورود به آموزش فنی توسط موسسه خیریه محسنین برکات زیادی را برای شهر و استان به همراه خواهد داشت و با اشاره به اهمیت کار و کارآموزی و نیروی مستعد بومی خواستار آن شد که موسسه خیریه محسنین هرچه بیشتر در این زمینه فعالیت نماید.

ایشان همچنین خاطر نشان کردند اداره کل فنی و حرفه‌ای امکانات آموزشی فراوانی را تدارک دیده و در اختیار جامعه قرار داده است و در این رابطه هر دستی را که به اشتغال جوانان کمک کند به گرمی می‌فشارد.

مولوی عبدالله گمشادزهی فر با اشاره به فقر و بیکاری بر ضرورت و اهمیت مهارت‌آموزی جوانان جویای کار و عدم استطاعت مالی جامعه تحت پوشش موسسه و جدیت موسسه در انجام این مهم اظهار داشتند با داشتن برنامه درست و مدیریت صحیح آن جهت حمایت از جوانان بعد از فراگیری فن و حرفه تا شروع به‌کار می‌توان نتایج چشمگیری را به‌دست آورد.

در پایان تفاهم‌نامه همکاری توسط مهندس جهانتیغی به نمایندگی از اداره کل فنی و حرفه‌ای استان و مولوی عبدالله گمشادزهی فر به نمایندگی از موسسه خیریه محسنین امضا گردید و این همکاری به‌صورت رسمی آغاز گردید.

2328 بازدید

منتشر شده در تاریخ : ۱۳۹۵-۱۱-۲۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


تمامی حقوق طرح برای طراح محفوظ است. Copyright ©

طراحی شده توسط : عبدالماجد شه بخش