جلسه هیئت مدیره مؤسسه خیریه محسنین شامگاه دوشنبه 94/10/28 در دفتر این مؤسسه برگزار شد که پیرامون برخی از درخواست‌های کمکی که به مؤسسه ارسال شده بود بحث و تبادل نظر صورت گرفت.
بخشی از این جلسه به بررسی و بازدید هیئت مدیره از سایت مؤسسه اختصاص داشت که اعضا نظرات و پیشنهادات خود را ارائه دادند و در پایان مولانا عبدالغنی بدری رئیس هیئت مدیره سخنانی در راستای اهمیت فعالیت مؤسسه در فضای مجازی ایراد کردند.
ایشان پس از به جا آوردن شکر و سپاس از پروردگار مبنی بر توفیق خدمت در این بخش اظهار داشتند: خداوند متعال در قرآن کریم ما را نسبت به کمک در راه خیر تشویق فرمودند که می‌خوانیم: «تَعَاوَنُوا عَلَی الْبِرِّ وَالتَّقْوَی» در راه خیر و نیکی کمک و همیاری کنید.
ایشان افزودند: بسیار خوشحالیم که بعد از ۱۲ سال فعالیت مؤسسه خیریه محسنین اکنون در فضای مجازی فعالیت و حرکتی جدید آغاز می شود تا عزیزانی که در این فضا فعال‌اند از این طریق با خدمات ارزنده‌ی مؤسسه آشنا شوند. امید است این قدم و حرکت جدید بتواند مؤسسه و فعالیت‌ها و خدمات را بیشتر معرفی و با مؤسسات و شخصیت‌های خیّر ارتباط برقرار کند.
مولانا بدری ادامه دادند: بدون شک یکی از مناطق محروم و جاهایی که مشکلات عدیده و زیادی دارد و نسبت به مناطق دیگر کشور آمار ایتام، زنان بی‌سرپرست و درماندگان بیشتر است استان سیستان و بلوچستان می‌باشد که در آینده از همین طریق بیشتر این نوع مشکلات خدمت مردم عرضه خواهد شد تا خیّرین محترم با ما در راستای رفع غم از چهره این نیازمندان کمک کنند. إن شاء الله
ایشان افزودند: می‌طلبد عزیزان خیّر و مؤسسات خیریه‌ی دیگر توجه ویژه به این منطقه محروم و دور افتاده از مرکز کشور داشته باشند تا مصداق عمل به این دستور الهی قرار گیریم که در راه خیر قدمی برداشتیم.
همچنین انتظار داریم تمامی سایت‌ها و فعالین فضای مجازی از معرفی مؤسسه دریغ نفرموده و هرچه بیشتر در این امر خیر سهیم و شریک باشند.
پایان‌بخش این جلسه افتتاح سایت مؤسسه خیریه محسنین توسط مولانا عبدالغنی بدری بود.

1980 بازدید

منتشر شده در تاریخ : ۱۳۹۴-۱۰-۳۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


تمامی حقوق طرح برای طراح محفوظ است. Copyright ©

طراحی شده توسط : عبدالماجد شه بخش